INVENTIA – Sterowanie oświetleniem


inventia

loxon

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Kontroluj oświetlenie w Twoim domu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji LOXONE. Jeśli nie masz urządzenia mobilnego blisko siebie, zawsze możesz po prostu użyć przełącznika ściennego. Żadnych skomplikowanych paneli dotykowych, od których na samą myśl o ich obsłudze boli Cię głowa. Poznaj prostotę systemu INVENTIA.

basalte

Dzięki nowoczesnym włącznikom firmy BASALTE prostota staje się jednocześnie piękna. Cała powierzchnia naszych przełączników jest dotykowa, tworząc bardzo prosty i unikalny sposób sterowania. Dotykaj więcej niż jedną powierzchnię w tym samym czasie, a włączą się i wyłączą wszystkie światła w pomieszczeniu z zastosowaniem wybranej przez Ciebie sceny.

EVERYDAY

Kiedy wchodzisz do pokoju, światła uruchamiają się automatycznie poprzez czujnik ruchu.

TV SCENE

Za pomocą jednego dotyku, podświetlenie sufitu przygasa, lampy wyłączają się, a podświetlenie Twojego telewizora daje subtelny klimat Twojemu pomieszczeniu.

READING

SCENE

Ta scena sprawia, że Twój pokój staje się przytulny, a jednocześnie zapewnia wystarczająco światła do czytania książki, czy gazety.

PARTY

SCENE

Wykorzystaj możliwości kolorowego oświetlenia LED aby stworzyć odpowiedni klimat domowego PARTY.

ALL

OFF

Zakrycie dłonią całego włącznika wyłącza wszystkie światła.

PERFEKCYJNE WYCZUCIE CZASU

Kolejny dzień dobiega końca, a zmęczone słońce zaczyna tonąć za chmurami. Wewnątrz domu światła wysterowują się automatycznie stwarzając idealny klimat do snu. Kiedy w nocy wstaniesz do toalety światła aktywują się z 50% mocą jasności, aby uniknąć oślepiającego blasku, który zaburza sen.

Loxone_Smart_Home

Z systemem INVENTIA oświetlenie Twoje domu nabiera nowego wymiaru.

inventia

loxon

THE LOXONE SMART HOME