Klimatyzacja


KLIMATYZACJA

Jako oficjalny, Autoryzowany Partner i Autoryzowana Stacja Serwisowa takich marek jak LG Electronics, SAMSUNG, GREE firma Clima Komfort jest w stanie dostarczyć swoim Klientom rozwiązania nowoczesne i sprawdzone – wyróżniające się zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i efektywnym działaniem.

W naszej ofercie znalazły się rozmaite klimatyzatory. Tak rozbudowany asortyment to przede wszystkim sposobność na dobranie modelu i typu klimatyzacji do charakteru danego budynku i specyfiki miejsca. Wśród proponowanych urządzeń znajdują się m.in.: ścienne (typ Split), przypodłogowo-sufitowe, kanałowe, kasetonowe lub ścienne. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom również odpowiednie rozwiązania dostosowane do budynku wielkokubaturowych – systemy MULTI.

Pragniemy podkreślić, że w Państwa ręce oddajemy urządzenia ekologiczne, których działanie jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego (głównie dzięki czynnikowi chłodniczemu R410A – zgodnemu z obowiązującymi normami oraz odpowiednim filtrom i systemom oczyszczania powietrza).

W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Są oni w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości, wyjaśnić kwestie techniczne oraz specyfikę prac monterskich. Pomogą również dobrać takie klimatyzatory, które zarówno pod kątem działania, jak i designu w pełni odpowiadają specyfice pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że efektywnie dobrana klimatyzacja pozwoli również cieszyć się odczuwalnymi oszczędnościami energetycznymi.

Klimatyzatory pokojowe

Przeznaczone są przede wszystkim do pomieszczeń mieszkalny i według ich potrzeb zostały zaprojektowane. Klimatyzatory, które znalazły się w tej kategorii, wyróżniają się cichą, efektywną pracą, która nie zakłóci zarówno odpoczynku, jak i wykonywania codziennych obowiązków.

pokojowe

Klimatyzatory komercyjne

Pomieszczenia handlowe dysponują o wiele większym metrażem niż pokoje biurowe lub mieszkalne. Dlatego też urządzenia klimatyzacyjne powinny być dostosowane do ich parametrów. Nasi doradcy pomogą Państwu sięgnąć po model, który będzie w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

komercyjne

Klimatyzatory Multi

Zarówno obiekty biurowe, jak i hotele mogą skorzystać z ciekawego, praktycznego i efektywnego rozwiązania, jakim jest system Multi. Pozwala on wyposażyć wszystkie pomieszczenia w odpowiednie dla nich jednostki wewnętrzne przy równoczesnym podpięciu ich do modułu zewnętrznego.

multi

Klimatyzatory Multi V i VRF

Zatroszczyliśmy się zarówno o nieskomplikowany, jak i szybki montaż, który pozwoli Państwu w błyskawicznym czasie cieszyć się efektywnym działaniem systemu Multi V i VRF. Wyróżnia się on kompatybilną pracą z wieloma jednostkami chłodniczymi (wewnętrznymi).

multi V