Osuszacze powietrza


OSUSZACZE POWIETRZA

Zamiast tradycyjnej walki z wilgocią, jaką było ogrzewanie i wentylacja proponujemy nowatorskie rozwiązanie na bazie osuszaczy powietrza renomowanych producentów: holenderskiej firmy SPX Flair Delair oraz szwedzkiej DehuTech.
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązanie, które jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych, często nieskutecznych sposobów walki z wilgocią. Ogrzewanie i wentylacja nie są w stanie wykazać się maksymalną efektywnością we wszystkich, nawet ekstremalnych warunkach. Jednak oferowane przez naszą firmę osuszacze powietrza sprostają Państwa oczekiwaniom.

Nie ulega wątpliwości fakt, iż jednym z głównych powodów pojawiającej się korozji, pleśni organicznych lub też rozwijających się w pomieszczeniach drobnoustrojów jest wilgoć. Zastosowanie naszych osuszaczy powietrza pozwoli rozwiązać ten problem i stworzyć optymalne warunki.
Jako doświadczony dystrybutor jesteśmy w stanie przekazać Państwu rozwiązania, które pozwolą dostosować poziom wilgotności do precyzyjnie określonych, podanych przez Państwa parametrów (na efekt pracy urządzeń osuszających nie ma wpływ ani wysokość, ani powierzchnia pomieszczeń, ani też ilość kondygnacji budynku).

Praca naszych osuszaczy powietrza pozwoli stworzyć optymalne warunki dla pomieszczeń, w których: mają miejsce procesy produkcyjne,przechowywane i magazynowane są artykuły higroskopijne lub wrażliwe na wilgoć surowce, istnieje konieczność przeprowadzenia remontu, prac wykończeniowych lub ogólnobudowlanych. Warto również wspomnieć, że proponowane przez nas urządzenia są w pełni bezpieczne i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. Ich łatwa obsługa oraz nieskomplikowany sposób działania przyczyniają się do tego, że korzystanie z nich jest zarówno bezpieczne, jak i wygodne. Dodatkowym atutem małych osuszaczy kondensacyjnych jest również mobilność, która pozwala na skorzystanie z ich potencjału w niemal dowolnym miejscu.

OSUSZACZE – PRZEMYSŁOWE KONDENSACYJNE

Pracują cicho i wydajnie. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu przemysłowym, w którym należy zatroszczyć się o obniżenie poziomu wilgotności powietrza. Wyróżniają się bezobsługową pracą.

URZĄDZENIA DOMOWE KONDENSACYJNE

Wspaniale sprawdzają się w trakcie prac remontowych. Pomogą również w zatroszczeniu się o warunki korzystne dla konstrukcji budynku oraz materiałów budowlanych. Mogą być wykorzystywane w trakcie walki z pleśnią, grzybami oraz nadmiernym zawilgoceniem będącym skutkiem interwencji strażackiej lub zalania.

MODELE BASENOWE

W miejscach, w których w sposób naturalny mamy do czynienia z podwyższonym poziomem wilgotności powietrza w szczególny sposób należy zadbać o dostosowanie warunków do optymalnego poziomu. Sprawna praca naszych systemów pozwoli na pełne zabezpieczenie takich pomieszczeń.

USŁUGA WYPOŻYCZENIA

Nasi Klienci nie muszą decydować się na zakup nowoczesnego osuszacza powietrza. W realizacji jednorazowych i krótkotrwałych prac pomoże nasza usługa wynajmu. Jest ona jednoznaczna z możliwością skorzystania z nowoczesnego sprzętu przy minimalnych kosztach.