Fit out przy Kosmatki

Pisaliśmy już wcześniej, że przy ul. Kosmatki w Warszawie powstaje sześciopiętrowy, nowoczesny hotel z setką pokoi.
Hotel będzie działać pod marką Best Western Plus. To hotele o standardzie z pogranicza trzech i czterech gwiazdek, stowarzyszone w sieci Best Western.
W budynku zaprojektowano również skrzydło biurowe, o powierzchni ok 4 tys. m kw. z przeznaczeniem najmu.
Zakres działań Clima Komfort obejmuje wykonanie wentylacji mechanicznej bytowej i pożarowej oraz systemu klimatyzacji.

W tej chwili rozpoczęły się prace związane z tzw fit out. Co kryje się pod tym terminem? Jest to odpowiednie przygotowanie biur według szczegółowych wytycznych klienta.

Fit out to przede wszystkim kompleksowa usługa, która obejmuje nie tylko prace budowlane, lecz także zaplanowanie przestrzeni w taki sposób, aby spełniała potrzeby klienta oraz umożliwiała swobodną komunikację w jego firmie. Podczas planowania bierze się pod uwagę dostępny budżet. Właściciele przestrzeni biurowych lub najemcy stawiają przede wszystkim na jak największą funkcjonalność wnętrz. Coraz częściej, zamiast tradycyjnych gabinetów możemy spotkać biura open space, które od wielu lat cieszą się popularnością wśród polskich przedsiębiorców. W obecnych czasach zadbanie o odpowiednie stanowiska pracy oraz dopasowanie powierzchni do specyfiki branży, w której działa dana firma, to nie wszystko. Sale gier czy kąciki pozwalające na odpoczynek w przerwie między zadaniami oraz swobodne spotkania z klientami powoli pojawiają się w coraz większej ilości biur. Nic w tym dziwnego, tego typu przestrzenie doskonale działają na zwiększenie kreatywności pracowników, która następnie przekłada się na efektywność ich pracy. (Źródło: Accordi Group )