Grzybowska37 – nowy kontrakt w centrum Warszawy.

Po imponującym Unique Tower bardzo cieszy nas kolejny  kontrakt w Warszawie- Grzybowska 37.

Dawniej pod tym adresem mieściła się fabryka największej warszawskiej palarni kawy Pluton, która w 1924 roku połączyła swoje moce z marką Kawa Molinari.

Dziś Grzybowska 37 to prestiżowy budynek mieszkalny. Wykończony w wysokim standardzie 16-piętrowy wieżowiec, oferujący 232 komfortowe mieszkania, stanowiąc tym samym ciekawą alternatywę dla sąsiednich budynków apartamentowych w tym rejonie. To idealne miejsce do zamieszkania dla tych, dla których architektura i jakość są równie ważne, jak lokalizacja. Wyjątkowe położenie budynku pozwala nie tylko na przyjazne i bezpośrednie obcowanie ze ścisłym centrum Warszawy od strony Ronda ONZ i ul. Twardej, ale również na poczucie kameralności i swobody od strony ul. Grzybowskiej i ul. Żelaznej.

 

Grzybowska 37 to możliwość czerpania z energii miasta i jego historii. Są tu, co typowe dla centrum wielkiego miasta, niezliczone ilości kultowych knajpek i restauracji oraz miejsc kultury, kin, teatrów i muzeów.

Sam deweloper, belgijska spółka Matexi, nie jest obojętny na historię Warszawy i jako mecenas sztuki odrestauruje reklamę dawnej „Cepelii”, której neon na nowo rozbłyśnie na Grzybowskiej 37.

Grupa Matexi jest obecna w Polsce od listopada 2010 roku. Polski oddział firmy to dynamiczny zespół ekspertów dysponujący długoletnim doświadczeniem na lokalnym rynku. Strategia Matexi zakłada długofalowe zaangażowanie na polskim rynku, w jego ramach firma planuje zrównoważony rozwój oferty oraz dywersyfikację dostępnych lokalizacji realizowaną zgodnie z dewizą „Witamy w okolicy”. Aktualne portfolio przygotowywanych inwestycji obejmuje przeszło 2 000 mieszkań na terenie Warszawy.

Do zakresu naszych prac należy wykonanie instalacji wentylacji bytowa i przeciw pożarowej oraz systemu klimatyzacji.

Jeszcze nie raz wrócimy do tematu, relacjonując postępy prac.

Sięgamy coraz wyżej.