Nowy sezon w klimatyzacji

Wiosna, to czas prezentacji nowości w ofercie producentów klimatyzatorów.

Clima Komfort sprzedaje i instaluje urządzenia marek LG, Samsung oraz Gree.

Przyjrzyjmy się dziś, co nowego proponują te firmy.

LG w sezonie 2020 postawiło na oczyszczanie powietrza. Klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym przekona niejednego użytkownika. Automatyczny czujnik PM 1.0 w połączeniu z zaawansowanymi technologiami filtrowania chroni użytkowników przed szkodliwymi substancjami, takimi jak mikropył, wirusy, alergeny i zapachy.

Po włączeniu klimatyzacji czujnik PM 1.0 automatycznie działa w celu wychwytywania i usuwania mikroskopijnych cząstek pyłu. Łatwy do demontażu i czyszczenia podwójny filtr ochronny przechwytuje większe cząstki pyłu. To pierwsza linia obrony przed drobniejszymi cząsteczkami. 5 milionów ujemnych jonów emitowanych przez powietrze przyczepia się do mikroskopijnych parceli, następnie ulegają mikrofiltracji.

Wnętrze klimatyzatora utrzymane jest w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji.

Dla marki Gree dbałość o środowisko to jeden z kluczowych elementów działalności. Jednym ze znaczących działań w zakresie ochrony środowiska jest wprowadzanie przez Gree urządzeń pracujących na coraz bardziej ekologicznych czynnikach chłodniczych.

Klimatyzatory Gree można doposażyć w filtry całkowicie przyjazne naturze. W trosce o zdrowie i komfort użytkowników Gree stworzyło bogatą ofertę filtrów, które odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów i w doskonały sposób dopełniają ofertę klimatyzacji. Są to:

  • filtr z jonami srebra,
  • filtr katechinowy,
  • filtr fotokatalityczny,
  • filtr aktywny węglowy,
  • filtr antybakteryjny.

Więcej na ten temat przeczytają Państwo w najnowszym katalogu klimatyzatorów marki Gree.

SAMSUNG jak co roku, zaskoczy Państwa wyjątkowym designem swoich nowych jednostek oraz ich zaawansowanymi, inteligentnymi funkcjami.

W grupie nowości znalazł się przede wszystkim klimatyzator ścienny Wind-Free Elite – kompaktowa, gładka obudowa, czujnik ruchu i oczywiście chłodzenie z wykorzystaniem technologii Wind-Free. Kolejne nowe jednostki to Wind-Free Comfort i Wind-Free Avant w klasie energetycznej A++ i z inteligentną funkcją Al Auto Control, dzięki której utrzymamy optymalne warunki temperaturowe w swoim pomieszczeniu.

Więcej nowych klimatyzatorów Samsung znajdą Państwo w katalogu Samsung 2020.