POMPY CIEPŁA NEURA NA TARGACH W AUSTRIACKIM WELS

Targi w austriackim Wels to największe coroczne spotkanie branży odnawialnych źródeł energii w Austrii. Swoje nowości prezentują min. wszyscy liczący się na rynku europejskim producenci pomp ciepła. W wydarzeniu tym jak co roku brała również udział firma NEURA.

Trwające 5 dni wydarzenie zakończyło się ogromnym sukcesem. Stoisko firmy NEURA odwiedziły tysiące osób, zarówno klientów indywidualnych jak i przedstawicieli firm instalacyjnych z branży. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście zaprezentowane nowości.

Pompy ciepła NEURA na targach w austriackim Wels

[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”aktualnosci-Pompy ciepła NEURA na targach w austriackim Wels”]

NBD PICO – nowa kompaktowa gruntowa pompa ciepła glikol/woda. 
Pompa NDB PICO to doskonała oferta firmy NEURA dla domów o niskim zapotrzebowaniu na moc grzewczą. Nominalna moc grzewcza jednostki wynosi 3,8 kW. Urządzenie jest dwufunkcyjne, co oznacza, że może ogrzewać dom i ciepłą wodę do mycia i kąpieli. Ciepła woda użytkowa jest podgrzewana w zintegrowanym zasobniku pojemności 300 l co gwarantuje zabezpieczenie dostaw ciepłej wody nawet licznej rodzinie oraz niezawodną pracę samej pompy ciepła. Wszystko dzięki dużej pojemności zasobnika i powierzchni jego wężownicy grzewczej. Woda podgrzewana jest szybko, a dostarczana przez pompę ciepła energia cieplna jest skutecznie w całości odbierana przez zbiornik. Pompa ciepła NDB PICO może współpracować z dolnym źródłem ciepła postaci kolektora pionowego lub poziomego.

LWA i LWRA – nowe kompaktowe powietrzne pompy ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej. 
Bardzo ciche urządzenia (poziom hałasu 34 – 37 dB), które idealnie nadają się przede wszystkim do istniejących budynków, w których ciepła woda do mycia i kąpieli jest podgrzewana w kotłach na paliwo stałe i w piecach olejowych lub gazowych na gaz z butli. Instalacja takiej pompy znacznie obniża koszty eksploatacji. Dzięki inteligentnemu programatorowi możemy ustawić tak pracę urządzenia aby wykorzystywało ono maksymalnie prąd z taniej taryfy. W przypadku kotłów na paliwo stałe zastosowanie pompy uwalnia użytkownika od obowiązków palacza w okresie wiosny i lata. 
Pompa ciepła c.w.u. LWRA posiada zasobnik pojemności 200 l, a pompa LWA jest dostępna z zasobnikami o pojemności 200 l lub  270 l. 
Pompy ciepła zostały wyposażone w nowoczesny system ochrony antykorozyjnej zbiornika ACI Hybride. Jest to połączenie anody magnezowej i tytanowej. Dzięki temu rozwiązaniu zbiornik jest dynamicznie chroniony poprzez uaktywnianie bariery ochronnej. Bariera ta jest dostosowywana do aktualnych warunków środowiska wodnego. Zapewnia to niezwykle długą żywotność zbiornika.

Aktualności POMPY CIEPŁA NEURA NA TARGACH W AUSTRIACKIM WELS