Osuszanie

Zamiast tradycyjnej walki z wilgocią, jaką było ogrzewanie i wentylacja proponujemy nowatorskie rozwiązanie na bazie osuszaczy powietrza renomowanych producentów: holenderskiej firmy SPX Flair Delair oraz szwedzkiej DehuTech.
Dla naszych Klientów przygotowaliśmy nowoczesne rozwiązanie, które jest wspaniałą alternatywą dla tradycyjnych, często nieskutecznych sposobów walki z wilgocią. Ogrzewanie i wentylacja nie są w stanie wykazać się maksymalną efektywnością we wszystkich, nawet ekstremalnych warunkach. Jednak oferowane przez naszą firmę osuszacze powietrza sprostają Państwa oczekiwaniom.

Nie ulega wątpliwości fakt, iż jednym z głównych powodów pojawiającej się korozji, pleśni organicznych lub też rozwijających się w pomieszczeniach drobnoustrojów jest wilgoć. Zastosowanie naszych osuszaczy powietrza pozwoli rozwiązać ten problem i stworzyć optymalne warunki.
Jako doświadczony dystrybutor jesteśmy w stanie przekazać Państwu rozwiązania, które pozwolą dostosować poziom wilgotności do precyzyjnie określonych, podanych przez Państwa parametrów (na efekt pracy urządzeń osuszających nie ma wpływ ani wysokość, ani powierzchnia pomieszczeń, ani też ilość kondygnacji budynku).

Praca naszych osuszaczy powietrza pozwoli stworzyć optymalne warunki dla pomieszczeń, w których: mają miejsce procesy produkcyjne,przechowywane i magazynowane są artykuły higroskopijne lub wrażliwe na wilgoć surowce, istnieje konieczność przeprowadzenia remontu, prac wykończeniowych lub ogólnobudowlanych. Warto również wspomnieć, że proponowane przez nas urządzenia są w pełni bezpieczne i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. Ich łatwa obsługa oraz nieskomplikowany sposób działania przyczyniają się do tego, że korzystanie z nich jest zarówno bezpieczne, jak i wygodne. Dodatkowym atutem małych osuszaczy kondensacyjnych jest również mobilność, która pozwala na skorzystanie z ich potencjału w niemal dowolnym miejscu.

MODELE BASENOWE

W miejscach, w których w sposób naturalny mamy do czynienia z podwyższonym poziomem wilgotności powietrza w szczególny sposób należy zadbać o dostosowanie warunków do optymalnego poziomu. Sprawna praca naszych systemów pozwoli na pełne zabezpieczenie takich pomieszczeń.

OSUSZACZE

DOMOWE KONDESACYJNE

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie projektu, dostaw, montażu i serwisu systemów wentylacyjnych.

PRZEMYSŁOWO - KONDESACYJNE

Skuteczne działanie pozwala zatroszczyć się o korzystne dla poszczególnych prac wykończeniowych warunki.

PRZEMYSŁOWO - SORPCYJNE

Sprawdzają się w trakcie prac remontowych oraz korzystne wpłyną dla konstrukcji budynku oraz materiałów budowlanych. 

WYNAJMIJ OSUSZACZ

Nie muszą decydować się na zakup osuszacza. W realizacji jednorazowych i krótkotrwałych prac pomoże nasza usługa wynajmu.