Przemysłowe-kondensacyjne

Zarówno sektor budowlany, produkcyjny, jak i inne gałęzie przemysłu bardzo często potrzebują wsparcia w postaci specjalistycznych urządzeń. Ich skuteczne działanie pozwala zatroszczyć się o odpowiednie, korzystne dla poszczególnych prac wykończeniowych warunki. Dlatego też osuszacze przemysłowe znalazły się w naszej ofercie.

ZDJĘCIE 1

Urządzenia, które odzwierciedlają profesjonalizm serii QDB, są doskonale przygotowane do natychmiastowego użycia. Ich niepodważalnym atutem jest fakt, iż wyróżniają się bezobsługową pracą. Urządzenia te zasilane są napięciem 230V/50Hz. Warto jednak podkreślić, że maksymalna moc pobierana przez urządzenie nie przekracza 1100 W. Na podstawie tych parametrów technicznych możemy stwierdzić, że sprzedawane przez nas osuszacze kondensacyjne są modelami ekonomicznymi, a ich użytkowanie nie wiąże się ze skomplikowaną obsługą, ani też wysokimi opłatami za wykorzystaną energię elektryczną. Zatroszczyliśmy się również o pełen komfort i bezpieczeństwo ich działania. Dysponują one systemem kontrolnym odpowiedzialnym za odmrażanie urządzenia – dzięki czemu mogą być one wykorzystywane nawet w najbardziej ekstremalnych i trudnych warunkach. Cała seria QDB dostosowana została do pracy w bardzo niskich temperaturach.

Podsumowując wszystkie zalety kondensacyjnych osuszaczy powietrza serii QDB, należy zwrócić szczególną uwagę na następujące cechy:

  • solidna, trwała i odporna na uszkodzenia obudowa wykonana z blachy nierdzewnej,
  • możliwość działania w niskich temperaturach,
  • wysoka wydajność pracy przy małym zużyciu energii,
  • bezpośredni odpływ kondensatu,
  • możliwość zastosowania dowolnego ustawienia urządzeń w trakcie osuszania bezobsługowe działanie oraz niski poziom hałasu  generowanego przez osuszacze serii QDB.

ZDJĘCIE 2

Parametry osuszacza QDB200

szerokość mm 460/630
głębokość mm 430/540
wysokość mm 800/880
Waga kg 60
Wydajność powietrza M3/h 800
Natężenie hałasu dB(A) 60,0
Zasilanie V 230
Całkowity pobór prądu A 5,8
Całkowity pobór mocy W 1100
Czynnik chłodniczy R407C
Wydajność (20C i 60% RH) I/24h 28
(12C i 60% RH) I/24h 28
(27C i 60% RH) I/24h 28