Wynajem osuszaczy

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre sytuacje wymagają wykorzystania specjalistycznych urządzeń. Wiemy również, iż ich zakup wiąże się z dodatkowymi kosztami. Pragniemy więc zaprezentować naszym Klientom alternatywną formę skorzystania z funkcjonalności nowoczesnych urządzeń, która pozwoli zminimalizować wydatki.

Wynajem osuszaczy to propozycja skierowana przede wszystkim do osób budujących własny dom, które w celu szybszego ukończenia poszczególnych etapów prac muszą skorzystać ze specjalistycznych przyrządów. To także alternatywa dla firm budowlanych oraz instalatorskich, które nie korzystają z tych maszyn każdego dnia, a jedynie okazjonalnie.
Z wynajmu osuszaczy mogą też skorzystać firmy mykologiczne, które specjalizują się w odgrzybianiu oraz usuwaniu nadmiaru wilgoci. Także instytucje zajmujące się niwelowaniem szkód popożarowych (związanych m.in. z konsekwencjami interwencji straży pożarnej) oraz zalaniowych będą zadowolone z elastyczności naszej oferty.

Dlaczego warto?

Usługa związana z wynajmem osuszacza jest korzystna dla Państwa z wielu względów. Przede wszystkim jest to pełna wygoda związana z dostępem do naszych urządzeń „od ręki” – bez zbędnych formalności i oczekiwania. Nasi pracownicy, będący specjalistami w swojej branży, są w stanie dopasować odpowiedni model do potrzeb oraz charakteru prac, w których będzie on uczestniczył. Dostosowanie oferty do Państwa potrzeb dotyczy również pełnej elastyczności okresu wypożyczenia.

Jesteśmy w stanie wykonać specjalistyczne ekspertyzy i kosztorysy, z których, w swoich postępowaniach, korzystają firmy ubezpieczeniowe.

Istotny atutem tej propozycji jest także kontekst ekonomiczny. Wynajem osuszaczy oznacza:

  • brak dodatkowych kosztów związanych z serwisem i przeglądem technicznym urządzenia,
  • brak konieczności zakupienia nowego i drogiego sprzętu,
  • brak konieczności zakupienia nowego i drogiego sprzętu,
  • gwarancja terminowej dostawy pod wskazany adres.

Kiedy warto skorzystać?

Niekorzystne warunku atmosferyczne, usterki techniczne instalacji hydraulicznej lub inne czynniki zewnętrzne mogą spowolnić postępowanie prac budowlanych. Właśnie w takich sytuacjach warto skorzystać z oferty wynajmu osuszaczy. Pozwolą one zatroszczyć się o odpowiedni poziom wilgotności oraz zabezpieczenie ścian, podłóg oraz innych elementów konstrukcyjnych przed pojawiającą się pleśnią lub grzybami. Wszystkie modele z serii QDB pomogą w sprawnym i efektywnym obniżeniu poziomu wilgotności.

Dzięki temu, iż dysponujemy różnymi rodzajami aparatury, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wynajem osuszaczy, które doskonale odnajdą się w pracach w jednym, niewielkim pomieszczeniu albo wręcz odwrotnie – w kompleksie kilku, połączonych pomieszczeń.

Skontaktuj się z nami jeśli interesuje Cię wynajem osuszacza: