Pompy ciepła

Zachęcamy do składania zapytań za pomocą naszego formularza:

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na Polskę dwóch austriackich producentów pomp ciepła:

Pompy ciepła iDM to nowoczesne i wysokowydajne urządzenia dużej mocy (50-280 kW) typu solanka/woda lub woda/woda, służące do ogrzewania lub chłodzenia większych obiektów.

Rozwiązania firmy iDM-Energiesysteme cechuje wysoka sprawność (wskaźnik COP aż do 6.07), zwarta zabudowa i cicha praca.

Pompy ciepła iDM produkowane są w Austrii przez firmę iDM-Energiesysteme GmbH, czołowego producenta pomp ciepła w Europie.

POSZERZAMY OFERTĘ POMP CIEPŁA Z BEZPOŚREDNIM ODPAROWANIEM O FIRMĘ M-TEC

M-TEC, z siedzibą w Austrii, jest firmą zajmującą się „zielonymi technologiami“, ze szczególnym naciskiem na rozwój i produkcję wysokowydajnych pomp ciepła.

Jako specjaliści w dziedzinie inteligentnych technologii sterowania i zrównoważonego zarządzania energią opracowujemy rozwiązania w zakresie: ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, podgrzewania wody, fotowoltaiki, słonecznej energii cieplnej i magazynowania energii.

Jako dystrybutor marki LG oferujemy wysokiej jakości pompy ciepła powietrze-woda.

Decydując się na pompy ciepła „powietrze-woda” Therma V, sprawiamy, że zupełnie zmienia się stosunek wykorzystywanej energii odnawialnej. Nawet 75% prądu zużytego do działania klimatyzacji może pochodzić z farm wiatrowych, paneli słonecznych lub elektrowni wodnych. Wpływa to również na emisję dwutlenku węgla oraz innych wpływających na klimat substancji. Czynnik chłodniczy w pompach ciepła LG to również efekt prac nad rozwiązaniami optymalnymi dla środowiska.

  • ponad 2000 realizacji w całej Polsce.
  • Gwarancja pełnego komfortu cieplnego dla Twojej rodziny.
  • Opieka online nad Twoim systemem grzewczym
  • Wyspecjalizowana kadra inżynierska , sprawny i szybki serwis na terenie całego kraju
  • COP>5,0! Tak sprawne pompy ciepła w naszej ofercie.

Clima Komfort oferuje pompy ciepła już ponad 20 lat


Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości, niezawodne pompy ciepła, które znajdują zastosowanie w budynkach różnego typu i różnej wielkości.

Nasza wszechstronna oferta obejmuje: gruntowe pompy ciepła bezpośrednie parowanie/woda, gruntowe pompy ciepła glikol/woda, pompy ciepła powietrze/woda, woda/woda oraz pompy ciepła cwu służące do podgrzewania wody użytkowej. Wybierając pompy ciepła z oferty Clima Komfort wybieracie Państwo nie tyle urządzenia co sprawdzony i wydajny system! Długoletnie i bogate doświadczenie w branży pomp ciepła nasza wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska wykorzystuje na etapie planowania i montażu aby zaprojektować dla Państwa kompletny system grzewczy, który zapewni wymagany komfort cieplny. Wszystkie elementy systemu, począwszy od kolektora poziomego lub pionowego, poprzez pompę ciepła, kotłownię i instalację wewnętrzną centralnego ogrzewania (ogrzewanie podłogowe, ścienne, grzejnikowe) zostają starannie dobrane tak aby gwarantowały Państwu pełną satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowania. Interesuje Państwa cena pompy ciepła oraz profesjonalny dobór urządzeń i doradztwo w procesie inwestycyjnym? Nasza wyspecjalizowana w pompach ciepła kadra pomoże Państwu rozwiązać każdy problem, na każdym etapie inwestycjii.