Praca dla inżynierów w Katowicach.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy inżynierów do naszego oddziału w Katowicach.  Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania, pracę przy realizacji ciekawych i perspektywicznych kontraktów. Umożliwiamy rozwój zawodowy przy wdrażaniu najnowszych w Polsce technologii HVAC.

W katowickim oddziale Climy Komfort zatrudnimy inżyniera budowy w branży HVAC.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • organizacja i przygotowanie budowy,
  • codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót na budowie,
  • koordynacja robót pracowników oraz podwykonawców,
  • koordynacja projektowa i prawidłowy obieg dokumentacji,
  • współpraca z Inwestorem,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • sporządzanie przedmiarów robót.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne na kierunku inżynieria środowiska lub mechanika i budowa maszyn o specjalności HVAC lub w trakcie ostatniego roku studiów,
  • dobra znajomość programów MS Excel i AutoCAD,
  • dokładność, skrupulatność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B

Poszukujemy również w Katowicach kierownika projektu w branży HVAC.

  • koordynacja robót pracowników i podwykonawców,
  • opracowanie technologii wykonania robót oraz projektów warsztatowych,
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców oraz wstępna analiza otrzymanych ofert,
  • sporządzanie przedmiaru robót,
  • nadzór nad tworzeniem dokumentacji budowy oraz dokumentacji powykonawczej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość programów MS Excel i AutoCAD
  • dokładność, skrupulatność
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • uprawnienia budowlane sanitarne mile widziane,
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • prawo jazdy kat B.

Oferty prosimy kierować na adres praca@climakomfort.pl