O nas

Firma Clima Komfort została założona w 1994 roku. Pierwotnym profilem działalności były osuszacze powietrza oraz instalacje osuszające. Następnie do oferty zostały wprowadzone klimatyzatory, które w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku stanowiły zupełną nowość na rynku polskim.

Wraz z rozwojem działalności nasze usługi zostały poszerzone o instalacje wentylacji mechanicznej, a w 1999 roku w naszym portfolio znalazły się pompy ciepła. Wskutek coraz bardziej skomplikowanych realizacji utworzyliśmy własny dział automatyki, który zajmuje się budową dedykowanych układów sterowania i kontroli. Paletę naszych usług uzupełniają w ostatnich latach kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Nasz najnowszy produkt to kompleksowe rozwiązania energooszczędne dla budynków Inventia.

Od samego początku rozwój Clima Komfort był oparty o wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną. Dzięki temu zawsze mogliśmy podejmować się nawet najtrudniejszych wyzwań. Obecnie zatrudniamy 70 osób, w tym min. projektantów instalacji sanitarnych, inżynierów chłodnictwa, ogrzewnictwa, budowy maszyn oraz specjalistów z zakresu automatyki i systemów sterujących. Wielu naszych fachowców pracuje dla Was już 10 lat i więcej, a część jest z nich jest do Państwa dyspozycji od momentu pojawienia się na rynku naszej firmy. Szeroka i doświadczona kadra zapewnia szybką i profesjonalną obsługę na każdym etapie inwestycji, włącznie z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dział serwisu to jeden z filarów naszej firmy. Misją Clima Komfort jest profesjonalna dostawa zaawansowanych systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych gwarantująca pełną satysfakcję klienta. Chcąc wypełniać taką misję nie można kończyć zaangażowanej i fachowej obsługi z chwilą podpisania umowy. Stąd stawiamy wysokie wymagania naszej kadrze z działu serwisu, która dba na co dzień o Państwa spokój podczas eksploatacji zakupionych systemów. Wielu techników naszego serwisu pomaga Państwu już ponad 10 lat, znając każdy szczegół Państwa instalacji. Duże doświadczenie tych osób oraz ciągły ich rozwój wraz z rozwojem naszej oferty to gwarancja rzetelnej i sprawnej opieki.

Na przestrzeni 20 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie w wielu obszarach techniki sanitarnej. Obecnie jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań w dziedzinie pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji i osuszania powietrza. Powierzając nam zadanie mogą Państwo spodziewać się fachowego doradztwa, terminowej realizacji oraz wysokiej jakości wykonywanych prac. Potwierdzeniem naszej wiedzy i dobrej współpracy z naszymi kontrahentami jest z pewnością długa lista referencyjna instalacji, które zrealizowaliśmy od początku istnienia firmy.