O nas

Firma Clima Komfort została założona w 1994 roku. Pierwotnym profilem działalności były osuszacze powietrza oraz instalacje osuszające. Następnie do oferty zostały wprowadzone klimatyzatory, które w połowie lat 90-tych ubiegłego wieku stanowiły zupełną nowość na rynku polskim.

Wraz z rozwojem działalności nasze usługi zostały poszerzone o instalacje wentylacji mechanicznej, a w 1999 roku w naszym portfolio znalazły się pompy ciepła. Wskutek coraz bardziej skomplikowanych realizacji utworzyliśmy własny dział automatyki, który zajmuje się budową dedykowanych układów sterowania i kontroli.

Od samego początku rozwój Clima Komfort był oparty o wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i techniczną. Dzięki temu zawsze mogliśmy podejmować się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Od 2010 roku firma zajmuje się kompleksową realizacją instalacji sanitarnych. Kolejne prestiżowe obiekty na liście referencyjnej spółki uplasowały ją w gronie czołowych wykonawców w branży.

Są wśród nich m. in. wielkokubaturowe obiekty przemysłowe, logistyczne, biurowe i hotelowe w całym kraju.

Misją firmy jest kompleksowa budowa zaawansowanych systemów wentylacyjnych, chłodniczych, grzewczych i wodno-kanalizacyjnych z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz dbałością o komfort i satysfakcję klienta.

Zatrudniamy ponad 80 osób, w tym min. projektantów instalacji sanitarnych, inżynierów chłodnictwa, ogrzewnictwa, budowy maszyn oraz specjalistów z zakresu automatyki i systemów sterujących. Poza siedzibą w Grudziądzu posiadamy też biura w Warszawie i w Bydgoszczy.

Cenimy innowacyjność, dialog, profesjonalizm, partnerstwo, transparentność i szacunek.

Sięgamy coraz wyżej!