8 central i 8-tonowe agregaty przez 8 kondygnacji.

W Chinach cyfrę osiem uważa się za bardzo szczęśliwą. Fonetycznie przypomina słowo „wzbogacić się”, a jej kształt oznacza równowagę. Podwojona ósemka 88, jest podobna do znaku , oznaczającego szczęście. Z tego powodu jest ulubioną cyfrą biznesmenów. Od teraz będzie też naszą.

Nasi inżynierowie nadzorujący prace instalacyjne w gdańskim Palio Office Park stanęli przed wyzwaniem umieszczenia na dachu ośmiokondygnacyjnego budynku ośmiu central VBW i dwóch ośmiotonowych agregatów wody lodowej Carrier.

Udało się to z pomocą niezawodnego operatora 150-tonowego dźwigu.

O inwestycji Palio Office Park pisaliśmy już na stronie- TU

Do naszych zadań należy wykonanie kompletu instalacji sanitarnych i HVAC. System wentylacji oparty będzie na centralach firmy VBW, a centralna klimatyzacja zostanie wykonana na bazie wody lodowej o mocy niemal 2 MW.

Wybraliśmy dobre i sprawdzone marki na rynku HVAC.

VBW Engineering działa od wielu lat w branży obróbki powietrza, będąc najważniejszym polskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb klienta. Firma postawiła na nowoczesność, solidność, nowatorskie pomysły, elastyczność produkcji i ekonomiczne rozwiązania. Carrier jest wiodącym dostawcą systemów ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, automatyki i sterowania budynkiem, systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa. Posiada 51 fabryk i 39 ośrodków badawczo-projektowych na całym świecie, zatrudniających ponad 53 000 pracowników, obsługujących klientów w ponad 180 krajach.

Po raz 88 jesteśmy szczęśliwi, że możemy pracować z kompetentnymi, zaangażowanymi i zdolnymi ludźmi. Taki zespół to skarb na miarę ósemki, bogactwo Climy Komfort.