Z widokiem na panoramę stolicy.

Zakończyliśmy prace przy budowie nowoczesnego obiektu Best Western Plus Hotel Warsaw. Do zakresu naszych prac należało wykonanie wentylacji mechanicznej bytowej i pożarowej oraz systemu klimatyzacji. Taka realizacja trafi do referencyjnego katalogu Clima Komfort.

Przypominamy, że Hotel mieści się na warszawskim Wawrze, przy ulicy Kosmatki 8, i oferuje łącznie 100 pokoi, 9 sal konferencyjnych oraz siłownię z widokiem na panoramę miasta.

Uroczyste otwarcie hotelu odbyło się 24 sierpnia 2020. Pierwszym gościem był finalista programu The Voice Kids Paweł Szymański.

Położony nieopodal Wisły, we wschodniej części miasta, tuż obok Mostu Siekierkowskiego siedmiokondygnacyjny Best Western Plus Hotel Warsaw oferuje pokoje o różnym standardzie – jedno- i dwuosobowe, pokoje rodzinne, dla osób niepełnosprawnych, pokoje premium oraz apartamenty. Powierzchnie pokoi zaczynają się od 24 m2, apartamenty liczą 45 m2. Hotel wyposażony jest w wysokiej jakości meble, wykładziny, tkaniny i nowoczesne elementy dekoracyjne wykonane z marmuru. Wszystkie pokoje hotelowe mają indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Do dyspozycji gości jest również przestronny, częściowo zadaszony parking przystosowany także do potrzeb osób niepełnosprawnych, całodobowa recepcja, przytulne lobby z kominkiem i dużym 55-calowym telewizorem. Sala fitness znajduje się na 6. piętrze, rozpościera się z niej widok na panoramę miasta. Hotelowa restauracja „Wisła” serwuje dania kuchni międzynarodowej z lokalnymi warszawskimi akcentami. Do dyspozycji klientów został oddany również bar z szeroką ofertą alkoholi.

Jest to hotel przyjazny motocyklistom, zatem my – miłośnicy jednośladów – wpisujemy go na listę ulubionych miejsc noclegowych. Szczegóły znajdą państwo pod tym linkiem.