Słoneczna perła gdańskiego wybrzeża – Sol Marina

Wyobraź sobie apartament nad Zatoką Gdańską zlokalizowany w nowoczesnej marinie, z której wyjście na pełne morze zajmuje tylko 20 minut. Czyż dla kogoś kto kocha wiatr, wodę i słońce taka perspektywa nie motywuje do zakupu nieruchomości marzeń w inwestycji Sol Marina i takiego zarządzania własnym czasem aby spełnić to marzenie?- pyta Mateusz Kusznierewicz ambasador Sol Marina Condohotel.

Sol Marina to unikatowy koncept połączenia condohotelu i apartamentów w luksusowej marinie położonej w Gdańsku Sobieszewie. Podstawowym założeniem, który przyświecał twórcom inwestycji było połączenie bliskości natury i elitarnego charakteru zaprojektowanych budynków. Całość inwestycji powstanie w trzech etapach. W I etapie powstanie condohotel ze 130 pokojami hotelowymi oraz 15 apartamentami wypoczynkowymi, a także 77 apartamentów oraz prywatne miejsca do cumowania jachtu lub łodzi motorowej.

Sol Marina zaoferuje w pełni wyposażone nabrzeże z własnym kapitanatem. Znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla miłośników życia na wodzie, jak i na lądzie.

Nowoczesny design i architektura kompleksu Sol Marina to efekt pracy biur K&M Design oraz LSA i BO Projekty. Za niepowtarzalne wnętrza odpowiedzialne było Studio IDEOGRAF. Twórcy ci postawili sobie za cel – stworzyć niepowtarzalne miejsce, które z jednej strony skradnie serce niejednego miłośnika przyrody, a z drugiej będzie synonimem elegancji i prestiżu.

Condohotel Sol Marina powstaje w unikatowej lokalizacji – przy nabrzeżu Martwej Wisły nieopodal Wyspy Sobieszewskiej.To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha, Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody.

Sol Marina jest kolejną inwestycją premium, której inwestorem jest Dekpol Deweloper (znany m. in. z pięknej inwestycji Nowa Motława), a Generalnym Wykonawcą Dekpol Budownictwo.

Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w tak prestiżowym projekcie. Do zakresu naszych prac należy kompleksowe wykonanie instalacji sanitarnych- wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych (wewnętrznych).