Nowoczesny biurowiec w Toruniu- Polna 66

W bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Torunia powstaje biurowiec Polna 66. Niedaleko znajdują się: kompleks mieszkalny Nowe Batorego i Yamaha Szkoła Muzyczna oraz powstaje ośrodek innowacyjnych badań technologicznych- Toruń Space Lab.

Polna 66 to nowoczesność, najwyższej jakości rozwiązania technologiczne, ekologiczne i energooszczędne.
Do dyspozycji przyszłych najemców oddane zostanie blisko 3.900 m2 powierzchni usługowo–biurowej. Sam budynek jest połączeniem nowoczesnej architektury biurowej z dużą funkcjonalnością, która osadzona zostanie na 3 kondygnacjach. Do dyspozycji oddanych zostanie też 147 miejsc parkingowych w hali garażowej i na terenie obiektu.

Jest to projekt inwestycyjny spółki Marrow, która ponad 10 lat prężnie działa na toruńskim rynku deweloperskim. Znakiem rozpoznawczym inwestora jest unikalna architektura nawiązująca do zabytkowego klimatu Torunia oraz atrakcyjne lokalizacje nowych mieszkań i biur.

Projekt powstał w Pracowni projektowej Bald Architektura Rafał Bald z siedzibą w Toruniu.

Do zakresu naszych prac należy wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej na bazie 4 central wentylacyjnych VBW Engineering, systemu klimatyzacji Multi V 5 LG (który zapewni zarówno chłodzeni jak i ogrzewanie) oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych.