Wielki powrót- Rossmann

Firma Rossmann w 1993 r. otworzyła pierwszą w Polsce samoobsługową drogerię, a obecnie jest największą siecią, posiada już ponad 1500 drogerii.

W lutym 2012 r., w Grudziądzu, zaczął pracę drugi magazyn Rossmanna w Polsce (pierwszy i największy, 66 tys. m², jest w Łodzi). Ma 25 tys. m². Stąd odjeżdżają ciężarówki zaopatrujące sklepy w północnej części kraju. Zatrudnia około 100 osób.

W kwietniu 2022 r. Rossmann rozpocznie rozbudowę centrum logistycznego w Grudziądzu. Powstanie kolejna hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni 12000 m2 z częścią socjalno-biurową, zbiornikiem wody pożarowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

Generalnym wykonawcą została firma Commercecon Sp. z o.o. Sp. k. ,  zapewniająca kompleksowe usługi budowlane dedykowane najbardziej wymagającym inwestorom. Sukces spółka buduje na fundamentach doświadczenia, najwyższej jakości usług i materiałów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wzajemnego zaufania. Już się cieszymy na współpracę z tak wybitnym specjalistą w branży budowlanej.

W zakres naszych prac wchodzą instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne, centralnego ogrzewania i sieci wodno kanalizacyjne. W mediach społecznościowych będziemy pisać o zastosowanych urządzeniach i postępach robót. Odwiedź nas na Facebooku.

Sięgamy coraz wyżej