Klimatyzacja

Jako oficjalny, Autoryzowany Partner i Autoryzowana Stacja Serwisowa takich marek jak LG Electronics, SAMSUNG, GREE firma Clima Komfort jest w stanie dostarczyć swoim Klientom rozwiązania nowoczesne i sprawdzone – wyróżniające się zarówno ponadprzeciętnym designem, jak i efektywnym działaniem.

Tak rozbudowane portfolio to przede wszystkim sposobność na dobranie modelu i typu klimatyzacji do charakteru danego budynku, specyfiki miejsca oraz budżetu inwestora. Wśród proponowanych urządzeń znajdują się klimatyzatory ścienne (typ Split), przypodłogowo-sufitowe, kanałowe i kasetonowe. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom również odpowiednie rozwiązania dostosowane do budynków wielkokubaturowych – systemy MULTI.

Pragniemy podkreślić, że w Państwa ręce oddajemy urządzenia ekologiczne, których działanie jest całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego (głównie dzięki czynnikowi chłodniczemu R410A – zgodnemu z obowiązującymi normami oraz odpowiednim filtrom i systemom oczyszczania powietrza).

W przypadku jakichkolwiek pytań – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Są oni w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości, wyjaśnić kwestie techniczne oraz specyfikę prac monterskich. Pomogą również dobrać takie klimatyzatory, które zarówno pod kątem działania, jak i designu w pełni odpowiadają specyfice pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że efektywnie dobrana klimatyzacja pozwoli również cieszyć się odczuwalnymi oszczędnościami energetycznymi.

SYSTEMY KLIMATYZACJI

SYSTEMY RAC

To grupa klimatyzatorów przeznaczona dla odbiorców indywidualnych i biznesowych do montażu w mniejszych pomieszczeniach.

SYSTEMY CAC

CAC (Ceiling Air Conditioners) urządzenia typu monosplit przeznaczone do zabudowy i do zastosowania przy większych powierzchniach.

MULTI

Zarówno obiekty biurowe, jak i hotele mogą skorzystać z ciekawego, praktycznego i efektywnego rozwiązania.

SYSTEMY VRF

Układy VRF są rozbudowanymi instalacjami chłodniczymi, które stały się rewolucyjnymi rozwiązaniami w technice klimatyzacji.