Clima Komfort
Zostaw numer, oddzwonimy
Wpisz swój numer, my oddzwonimy.

Wpisz poprawny numer telefonu.

Wybierz dział do kontaktu

Klimatyzatory pokojowe

Użytkownik dokonując wyboru klimatyzatora do swojego domu oczekuje od nabywanego produktu doskonałych paramametrów. Dlatego LG nieustannie opracowuje i wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie kontroli, zapewniania komfortu, zwiększenia wydajnośći energetycznej oraz niezawodności naszych urządzeń.
Nowa linia klimatyzatorów LG wpływa na czystsze i bardziej komfortowe środowisko dzięki opatentowanej technologii oczyszczania powietrza. Niezwykle skuteczne filtry w tym te najnowsze, stworzone we współpracy z firmą 3M, chronią przed wirusami i alergenami znajdującymi się w powietrzu oraz usuwają nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Ponadto urządzenia LG charakteryzuje niespotykanie niski poziom emitowanego hałasu.

W trybie "cicha praca" stają się praktycznie bezgłośne.Klimatyzatory LG charakteryzuje również niezrównana wygoda i prostota ich instalacji oraz serwisowania

Cała wieloletnia historia firmy gwarantuje, że i w przyszłości LG będzie dążyć do dalszego doskonalenia swoich urządzeń, dla dobra i wygody swoich klientów na całym świecie.

 

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy m.in. klimatyzatory

Prestige INVERTERT V
Gallery INVERTER V
Artcool INVERTER V
Deluxe INVERTER V
Standard INVERTERT V